Відома українська співачка, в минулому політична діячка та героїня найромантичнішого реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч (Інна Бордюг) любить радувати свою аудиторію свіжими постами в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 490 тисяч людей.

Злата Огнєвіч взяла участь у цікавій благодійній ініціативі, яка дозволить українцям розслабитись і водночас допоможе бійцям на фронті. Артистка вигадала власний коктейль під символічною назвою "Солодка кара", який подаватимуть у ресторані Києва протягом місяця.

Злата Огнєвіч, фото з Instagram
Злата Огнєвіч, фото з Instagram

"В цей нелегкий час ми також маємо свій фронт - економічний. Працювати, донатити, купувати товари, ходити у заклади, загалом, підтримувати економіку - внесок у Перемогу, який під силу кожному з нас 💪🏻" - заявила співачка.

Окрім неї ініціативу підтримала "Кульбаба" Валерія Крук та блогерка Ліза Гацко. Їхні коктейлі називаються "Незламна" та "Вільна".

Популярні новини зараз
Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Огнєвіч вирішила докладніше розповісти, який калейдоскоп смаку отримають відвідувачі ресторану, якщо виберуть її напій.

"Він в міру солодкий, міцний, як і наш дух, та точно допоможе покарати ворога 🔥" - написала вона.

Раніше ми писали про те, що "Кульбаба" Валерія Крук хоче напоїти українців коктейлями, щоб допомогти ЗСУ: "Отримайте частину сили та енергії"

Як повідомляв Знай.ua, Злата Огнєвіч нагадала, що росія намагається винищити українців, повторюючи сценарій Голодомору: "База незмінна"

Також портал Знай.ua писав, що Злата Огнєвіч хоче, щоб їй зробили дуже гаряче: "Їла холодні консерви..."