Відома українська співачка Оля Цибульська готується відзначити незабаром свій день народження, і задумалася про подарунок, який би хотіла отримати сама від себе.

Про це вона написала у власному Telegram каналі, який створила зовсім недавно. Там вона активно спілкується з шанувальниками, та ділиться ексклюзивною інформацією та кадрами.

Цього разу як фотографію вона обрала таку, яку не викладала раніше в інші соціальні мережі. Там дівчина в домашньому образі - спідня білизна, легка накидка, а також маска для обличчя як спа-процедури.

Цією публікацією вона попросила у шанувальників допомогти їй небагато. День народження дуже світле свято завжди, і хочеться підготуватися до цієї події на повну. От і артистка почала готуватися за кілька тижнів до урочистостей.

Популярні новини зараз
Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

"Я зрозуміла, що хочу сама собі зробити подарунок. 🙈Який – не придумала. 🎈Та й можливості цього разу зовсім не ті. Але давайте пофантазуємо! Вірю в такі штуки. під постом.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Шанувальників вона попросила допомогти їй визначитися, і щоб ті пропонували свої варіанти того, що це могло бути.

"Я подарував би собі прогулянку з пані Олею в Карпатських горах";

"Зробив би такий подарунок, а їй і всім українцям подарував би Кримські гори, повернуті з окупації";

"Подорож (відпочинок сім'єю)";

"Чарівну паличку, плащ-невидимку та німбус2000, як у Гаррі Поттера. У мене теж скоро день народження - я вже знаю, який подарунок хочу. Цього року напевно це буде найцінніший подарунок, обійняти батьків і бути з ними цього дня 🙏 ";

"Відпочинок, але саме наодинці з собою. Усвідомила, що весь час щось роблю для рідних (їхнього комфорту), а про себе забуваю" - пишуть шанувальники.

Скріншот коментарів, фото: Telegram
Скріншот коментарів, фото: Telegram

Скріншот коментарів, фото: Telegram
Скріншот коментарів, фото: Telegram

Нагадаємо, що сина Олі Цибульської звалила з ніг серйозна хвороба та викликала судоми

Раніше повідомлялося, що Оля Цибульська залізла в кущі, щоб подарувати українцям трошки магії .

Також, Оля Цибульська розповіла, як шукає пригоди на свою п'яту точку, та попросила про допомогу