Українська співачка, заслужена артистка України Анастасія Приходько якось зуміла прочитати "між рядків" у багатьох розмовах щодо блекауту, пунктів обігріву та всього іншого "про всяк випадок", що повномасштабна війна не закінчиться ні наступного року, ні в тому, що буде після нього.

Виконавиця якось розповідала про те, що одразу після появи російського блогера Дані Мілохіна у медіа-просторі знала, яка вона людина. Останні новини про нього доводять її правоту.

Анастасія Приходько, фото: Instagram
Анастасія Приходько, фото: Instagram

Але Приходько продовжила "топтати" росіян, які з кожним днем ​​продовжують стукати із дна, коли здається, що гірше вже не може бути. Також Анастасія зізналася, що останніми днями вони ходять до лікарів, оскільки помітила ознаки втоми нервової системи.

"Лікарі кажуть, що дуже багато людей з такими симптомами, коли нервова система дає збій і пиляє весь організм! якою нацією д*білів!", - пише Анастасія Приходько у публікації.

Популярні новини зараз
Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще
Більше того, їй навіть заборонили читати новини, оскільки вони безпосередньо впливають на нервову систему.

Нагадаємо, Анастасія Приходько знайшла "правду" у двох-трьох тижнях Арестовича: "Читайте між рядками"

Як повідомляв "Знай.uа", Анастасія Приходько нагадала, через що пройшли українці XX століття: "Забрали дитинство"

Знай.uа писав, Анастасія Приходько зізналася, що вони пішли з її життя: "Ще не покрутять біля скроні"