Талановита українська співачка та актриса "Жіночого кварталу" Марта Адамчук згадала, як була в розгубленому стані і попрощалася з гарним життям та всім, що зараз має. Про це вона розповіла на своїй сторінці в instagram.

Марта Адамчук згадала перші дні повномасштабної війни та свій стан. Тоді вона була настільки розгубленою, що попрощалася з усім, що має, адже була впевнена, що гарному життю настав кінець.

Марта Адамчук. Фото: скрін youtube
Марта Адамчук. Фото: скрін youtube

"Коли все почалося в лютому, одного ранку, я зайшла до своєї гардеробної кімнати і попрощалася: з гарним життям, своїми сукнями, що висять від стелі до підлоги на спеціальних кронштейнах. Попрощалася з музикою, фотографією. З усім, що дарувало радість" , – поділилася зірка.

Марта Адамчук зазначила, що минув час і її життя лише заграло яскравішими та новішими фарбами. Вона припустила, що пережитий стрес дав їй поштовх жити ще активніше.

Популярні новини зараз
Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Марта Адамчук. Фото: скрін youtube
Марта Адамчук. Фото: скрін youtube

"Сьогодні у мене легке дежавю і відчуття того, що час летить як божевільний. І лише бажання жити – набагато сильніше, ніж у минулому. Бажання музики та зустрічей ще яскравіше. Таке почуття, що стрес витіснив із мене найпотаємніші справжні бажання та відчуття", – зазначила зірка.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зірки "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару, Віра Кекелія та Марта Адамчук помірялися красою у вишуканих вбраннях: "Чарівні".

Також наш портал інформував, Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" порадувалася, що її волосся не відвалилося: "Зайвий раз не чіпати".

Крім того, ми писали, екзотична красуня Еліна Мбані з "Жіночого кварталу" у білому змусила хвилюватися українців – шуба на голі ноги .