Український співак та ректор Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Поплавський показав, як молоденькі студентки не дають йому нудьгувати. Ефектним роликом він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

73-річний Михайло Поплавський може дати фору навіть деяким молодим людям. У своєму вже досить поважному віці він знаходить сили на очі ефектних перфомансів в оточенні молоденьких студенток, нових пісень і взагалі хайпує на повну.

Михайло Поплавський, фото: Instagram
Михайло Поплавський, фото: Instagram

Так, цього разу Михайло Поплавський показав, як ходить університетом у компанії шістьох чарівних студенток. Усі дівчата у досить нескромному вбранні, а сам зірковий ректор у ефектному спортивному костюмі. Все це дійство супроводили пафосною музикою.

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Українці посміялися, що саме так ректор проставляє заліки студенткам.

"Йдуть заліки виставляти", "Всі хейтери, заздріть, що в 70 ви не гулятимете з молодими дівчатками", "Упевненості Вам не позичати)", "Дивлюся на це відео і розумію що життя триває)", - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні".

Також наш портал інформував, Михайло Поплавський оточив себе молодими студентками та дав пораду на все життя: "Ворушіть булками".

Крім того, ми писали, Михайло Поплавський втиснувся між студенток і розплився усмішкою від насолоди: "Неможливо відірвати".