Відомий на всю Україну модельєр, бізнесмен, волонтер та власник мережі люксових бутиків власного бренду Андре Тан, продовжив займатися своєю улюбленою справою – роздавати поради філософського характеру та допомагати людям знайти найкращий шлях у житті.

Цього разу модельєр вирішив розповісти, як боротися зі станом, коли "не знаєш, що робити далі...".

Про це стало відомо завдяки новій публікації Андре Тана у мережі Instagram.

Публікаціїя Андре Тана, скріншот: Instagram
Публікаціїя Андре Тана, скріншот: Instagram

"Я не знаю, що мені робити... Через постійний стрес, стан невизначеності або "А що ж буде далі...?" відчула більшість із нас. Багатьох вона ввела в ступор, деяких в агресію чи опір. Що ж робити з цим станом Де шукати порятунок і опір?

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

1. Знайдіть та випишіть речі, на які ви можете вплинути.

Зараз як ніколи важливо відчувати, що щось контролюєте. Зразок: я вибираю, що сьогодні одягати, чим зайнятися, чим можу бути корисним.

2. Знаходьте точки опори у собі!

Найчастіше нагадуйте собі ким ви є, якою є ваша рольова модель. Я особистість, батько, друг, модельєр, підприємець.

3. Помічайте світ довкола вас.

У стані невизначеності ми зазвичай зациклені на чомусь одному, що дуже турбує. Важливо в такі періоди не закриватися, а навпаки, дивитися довкола — помічати прекрасне, цінувати та дякувати за можливість жити, бути вільним, працювати та вчитися.

4. Дайте вихід власної енергії.

Часто разом із невизначеністю з'являється стан безсилля. У такі моменти важливо зібратися і дати своєму мозку та тілу зрозуміти, що є сили. У цьому може допомогти спорт та медитації. Спорт допоможе вивести гормони стресу з організму набагато швидше, а медитації занурюють у стан, коли нічого не хочеться змінити, ні на що впливати – тільки ви та ваше дихання".

Коментарі до публікаціїї Андре Тана, скріншот: Instagram
Коментарі до публікаціїї Андре Тана, скріншот: Instagram

Нагадаємо, "Це заряджає...": Андре Тан зізнався, що може зробити для чоловіка жінка похилого віку в сукні.

Раніше повідомлялося, шкіра, шуби, корсети та інше: Андре Тан назвав головні тренди жіночого одягу 2023 року.

Також, "Насолоджуйтесь": Андре Тан допоміг українцям знайти себе, ціль та щастя – всі відповіді навколо нас.