Популярна українська блогерка, шоувумен і навіть артистка Монро, яка запам'яталася мільйонам українців за епатажними образами та дуже зухвалими заявами, продовжує радувати своїх шанувальників у соціальних мережах.

Монро попрощалася з образом травестидиви і тепер вона по-справжньому почувається жінкою з великої літери. Цього разу красуня вирішила щільно поспілкуватися зі своїми підписниками та відповісти на важливі питання.

Про це стало відомо завдяки новій серії Stories від Монро в мережі Instagram, де вона розпочала улюблену рубрику шанувальників "Питання та відповідь".

Один із передплатників запитав зірку: "Як полюбити спорт?".

Stories Монро, скріншот: Instagram
Stories Монро, скріншот: Instagram

Популярні новини зараз
Російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: "Просто показати" За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

На це питання Монро має свою відповідь: "Спорт має стати стилем вашого життя, як охайність і гігієна, як соціальні мережі та щоденні новини. На жаль, більшість українців виховані зі шкідливими харчовими звичками та огидою до фізкультури. І щоб це виправити необхідні роки роботи з себе".

Також Монро вирішила трохи розповісти про елементарні кроки, які необхідно зробити, щоби полюбити заняття спортом.

"Виберіть свою активність, яка приносить вам хоч якесь задоволення і вперед. Це вам потрібно. Більше нікому!" - розповіла Монро.

Нагадаємо, "Роздмухаю багаття...": Монро у тонких панчохах спровокувала сильних та амбітних українців.

Раніше повідомлялося, "Я сама народжую...": Монро перед приходом "клімаксу" пішла на експеримент, вся на нервах.

Також, Монро активно шукає чоловіка, українцям варто приготуватися: "Для кого я качаю?".