Стало відомо як виглядав Ігор Ніколаєв без вусів. Про це повідомляє портал Cosmopolitan.

Відомий російський співак, актор, поет і композитор Ігор Ніколаєв, який також знайомий аудиторії як колишній чоловік артистки Наташі Корольової, ймовірно, входить у топ російських і радянських артистів за кількістю зібраних нагород. На даний момент у його дискографії більше двадцяти альбомів та безліч синглів.

Ігор Ніколаєв, фото з Instagram
Ігор Ніколаєв, фото з Instagram

Невід'ємною частиною образу Ігоря Ніколаєва є його вуса. Сьогодні уявити зірку без них просто нереально — настільки він зрісся з цим «аксесуаром».

Справа в тому, що даний елемент іміджу хлопець почав вирощувати із самого дитинства. Миколаїв розповідав, що намагався бути схожим на кумирів дитинства — Володимира Мулявіна з ансамблю «Пісняри» та естрадного співака Леоніда Борткевича. Та й у вісімдесятих у радянських чоловіків була мода на вуса.

Популярні новини зараз
Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Ігор Ніколаєв. Фото: Cosmopolitan

Однак одного прекрасного дня Ігоря Ніколаєа їх змусили зголити, адже у 24 роки він потрапив до радянської армії. Перед складання присяги новобранцю довелося втратити свій елемент іміджу, що дуже його засмутило. Проте з того часу він не розлучався зі своїми прекрасними вусами.

Нагадаємо, що Орбакайте та Миколаїв стали ізгоями на росії через своє вбрання: "Паскуди".

Раніше ми повідомляли, що Максим Галкін розповів про хворобливу втрату: "Їй підкорялася сцена".

Також стало відомо, що колишнього Пугачову Філіпа Кіркорова обкакали прямо на пропагандистському каналі: "Він нам усім...".