Відомий український співак, гуморист та колишній чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес поспілкувався з аудиторією, щоб розповісти трохи про відчуття "шахрайства" у спілкуванні з іншими людьми.

Він сам часто говорить собі, що завжди із самим собою та суспільством треба бути чесним, адже саме "правда" - одна з найсильніших зброї в арсеналі людини, за його словами. А потім перерахував кілька ситуацій, коли йдеться одне, а насправді все зовсім не так.

Володимир Дантес. Фото: скрін youtube
Володимир Дантес. Фото: скрін youtube

"1. "У мене все нормально". У 70% я елементарно не знаю як я, до того ж це таке поверхове питання! Всім зазвичай пофіг, як я насправді. 2. "Ой, та мені взагалі не цікаво, що там у них відбувається". Це лукавство на 100%. Відкриваємо будь-яку соцмережу і там усім "наср*ть" на інтерв'ю ру-блоггера". 3. "Дякую за раду". Якщо хтось дає мені пораду, яку я не просив, і у відповідь чує "дякую за пораду", - пише Володимир Дантес у публікації.

Проте в останньому випадку, практично зі 100%-ймовірністю він цією порадою не скористається, хоча людина ввічлива.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Володимир Дантес, фото Знай.ua
Володимир Дантес, фото Знай.ua

На знімку Володимир Дантес однією рукою тримає маленьку дитину і посміхається, дивлячись на неї. Найімовірніше, це малюк Даші Кацуріної.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва вискочила в мереживних трусах, ледве прикривши "мордочку павука": "І ніхто не винен"

Як повідомляв "Знай.uа", мокра Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом вилила всю агресію в музику, без допомоги Кацуріна не обійшлося: "Пройти крізь біль"

Знай.uа писав, Вова Дантес похвалився, як вирує його життя після розлучення з Дорофєєвою: "Перестали бути тінню"