Дочка відомого українського гумориста, актора, зірки "Квартал 95" та серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрія Ткача написала переможну пісню та заспівала її для українців. Відповідний ролик на своїй сторінці в instagram опублікувала Вікторія Ткач.

Дочка Юрія Ткача Ліза, незважаючи на зовсім юний вік, дивує безліччю талантів, яких не перерахувати на пальцях. Дівчинці явно передалися батьківські гени, адже вона вже досить творча особистість, а ще велика патріотка.

Юрій Ткач із дочкою. Фото: скрін youtube
Юрій Ткач із дочкою. Фото: скрін youtube

Так, Ліза Ткач втішила українців переможною піснею, яку акапельно заспівала на задньому сидінні автомобіля. Мотив дочка гумориста запозичила у знаменитої "Ой у лузі червона калина", втім, слова та зміст вона повністю змінила.

"Мала тут дещо написала. Сама! Готується до дня ПЕРЕМОГИ", - зазначила її мама Вікторія Ткач.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 2 квітня: долар по 42,2, Тищенко образився на "Квартал 95", Полякова "замовила" Ані Лорак, а цукор дорожчає Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям
Показати ще

Українцям, що не дивно, дуже сподобалася пісня.

"Просто чарівний голос, ну а пісня просто підрив мозку", "Красуня мила", "Неймовірно як вона все вірить і відчуває, шкода що наші маленькі дітки вже такі дорослі", - написали в коментарях.

Коментарі. Фото: скрін instagram
Коментарі. Фото: скрін instagram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Юрій Ткач з "Квартал 95" показав геройський вчинок, від якого льодянить кров: "Коли яйця залізніші..."

Також наш портал інформував, що Євген Кошовий з "Кварталу 95" затягнув на сцену молодшу дочку: Варвару вже бачили.

Крім того, ми писали, дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" принизила росіян, путін може лише розкрити рота: "Хто йде робити коктейлі Молотова".