Дружина відомого музичного продюсера Юрія Нікітіна з початку військових дій намагається всіляко підтримувати український народ, особливо жінок.

На цей раз Ольга Горбачова в Instagram відверто зізналася, що довгі роки їй було складно приймати любов свого чоловіка, адже в дитинстві вона не відчувала цього до себе. І навіть добрі слова зірка сприймала так, ніби вони призначені не для неї.

Горбачова та Нікітін, фото Instagram
Горбачова та Нікітін, фото Instagram

"Я приймала на свій рахунок всю дурню, яку люди мали в своїй голові та викидали з неї, як сміття. Бо так, я - амбіційна, відома та "маю звикнути". Звикати до такого, це вбивати всі привілеї, які дає тобі реалізоване та повноцінне життя", - додала вона.

Також вона звернулася до жінок і заявила, що в результаті перемагає засудження самого себе, а страх сили, за її словами, переслідує кожну з нас усе життя. Артистка вкотре нагадала, що своє справжнє "я" треба приймати та любити.

Популярні новини зараз
Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

"Я - майстер не тільки в саморуйнуванні, але і в прийнятті досконалості та сили цього руйнування", - написала Горбачова.

Нагадаємо, Ольга Горбачова розкрила секрети другого шлюбу з продюсером Нікітіним: "Не давайте йому обтяжувати вас"

Раніше ми писали про те, що дружина продюсера Нікітіна Горбачова заспокоїла українців і порадила дати волю почуттям: "Це природно"

Як повідомляв Знай.ua, дружина продюсера Нікітіна Горбачова розкрила секрет стрункої фігури - залишити десерт ворогові: "Ефект є"