Відома виконавиця Оля Полякова продовжує радувати своєю красою шанувальників і не лише.

18 березня 2023 року на Youtube-каналі Раміни Есхакзай вийшло велике інтерв'ю з артисткою, під час якого вони встигли обговорити багато різних речей. Одна з них має дуже серйозний характер, оскільки стосується її матері.

Оля Полякова, фото Знай.ua
Оля Полякова, фото Знай.ua

Як виявилося, вона перебуває в РФ... і Оля Полякова ще на початку повномасштабної війни вмовляла її переїхати в Україну через страх, що російська влада може тиснути на артистку через маму.

"Я казала: "Мамо, ти в мене там як заручник, я боюсь за тебе. Тому що незрозуміло, як вони захочуть закрити мені рота, якщо ти там перебуваєш", - зазначила Оля Полякова в інтерв'ю.

Популярні новини зараз
Поки місто щодня під обстрілами, мер Краматорська вирішив відпочити на Лазурному березі Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще

Оля Полякова, фото: Instagram
Оля Полякова, фото: Instagram

У цей же час мама Полякової досі перебуває у стосунках із росіянином, хоч і повернулася до України. Тепер вони можуть бачитися лише тоді, коли виїжджають із своїх країн.

"Для неї це трагічна історія, тому що довелося розлучитися. Він нормальний, він усе розуміє, він, звичайно, проти путінського режиму", - додала Оля Полякова.

Нагадаємо, "зуби на полицю покласти?": Оля Полякова відповіла на хейт після відпочинку у Буковелі

Як повідомляв "Знай.uа", Оля Полякова з героєм Маріуполя після протезів для військових взялася за лікування дітей: "Будуватимуть нову Україну"

Знай.uа писав, Полякова радить українцям готель за 100 тисяч, люди отетеріли: "Одні воюють, інші тусують"