Відома українська співачка, справжня зірка соціальних мереж, лідерка думок, волонтер і навіть трохи гумористка Оля Цибульська, яка днями порівняла симпатичних дівчат із токсичними грибами, продовжує дарувати посмішки своїм відданим фанатам.

На цей раз Оля Цибульська вирішила показати всім свій універсальний спосіб планування завдань. Зірка обліпила себе стікерами з цілями, над якими необхідно постаратися, щоб їх досягти.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Олі Цибульської у мережі Instagram.

Публікація Олі Цибульської, скріншот: Instagram
Публікація Олі Цибульської, скріншот: Instagram

"Та не забуду я надіслати подарунок тому, хто правильно порахує скільки на мені стікерів. А насправді - десь так я б виглядала, якби щоразу, коли згадую "треба заплатити за..." - на мені з'являвся б реальний стікер із нагадуванням", - підписала публікацію Оля Цибульська.

Популярні новини зараз
Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Віддані шанувальники багато чого бачили у виконанні Олі Цибульської. Зірка ділиться і рецептами, і гумористичними роликами, і навіть розповідає, як правильно забирати авто зі штрафмайданчика.

Однак такої "дошки із нагадуваннями" Оля Цибульська ще не робила. Тепер є гарна нагода перевірити на собі даний спосіб, але тільки потрібно це робити дуже обережно, щоб не "прилипнути".

Нагадаємо, Оля Цибульська запустила камеру під сукню і "попрацювала" руками: "Найкласніша штука у світі".

Раніше повідомлялося, "Симпатична - значить токсична": Оля Цибульська порівняла українок із грибами, можна смажити та маринувати.

Також Оля Цибульська розкрила правду, чому "Оскар" отримав саме Навальний: "Всі росіяни будуть у в'язниці".