Після того як на росії заблокували Instagram багато зірок перейшли до Telegram. Не став винятком і Максим Галкін, який зараз разом з Аллою Пугачовою та дітьми поза межами країни окупанта.

Він публікуємо різні новини та свої думки щодо тієї чи іншої теми. Якось Максим Галкін вирішив нагадати фанатам про свій виступ за 1999 рік. Тоді напередодні відходу Бориса Єльцина з посади президента росії він виступав перед величезною публікою, зокрема перед його дружиною та володимиром путіним. У своєму виступі він зазначив: "Історія показує, що все треба робити вчасно, і правду писати, і гонорари віддавати".

Максим Галкін. Фото: instagram.com/maxgalkinru
Максим Галкін. Фото: instagram.com/maxgalkinru

"1999 рік Дім Кіно, 100-річчя журналу "Вогник" за місяць до зречення Б.Н. Єльцина. У залі Наїна Єльцина та в.о. прем'єр-міністра В.В. Путін. Залишу це тут. Особливо в цьому відео хороший фінал", - підписав публікацію комік.

На відео можна побачити, як Максим Галкін пародує Бориса Єльцина, завершуючи свій виступ словами:

Популярні новини зараз
Українці втрачають доступ до заощаджень: ПриватБанк масово блокує рахунки, хто у зоні ризику Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

Нагадаємо, що Максим Галкін згадав, як побував в Україні та вразив рідкісними кадрами: "Гарні були часи".

Раніше ми повідомляли, що Максим Галкін згадав молодість і показав, чому перед ним не встояла Пугачова: "Ох, ти ж...".

Також стало відомо, що Максим Галкін показав, як діти не дають занудьгувати Аллі Пугачовій, доки він у роз'їздах.