Відома українська телеведуча Катерина Осадча поділилася своїм останнім фото напередодні війни.

Увечері напередодні вони знімали новий сюжет для програми "Світське життя", якому не судилося вийти в ефір.

Публікація з'явилася на її сторінці у соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Якщо раніше там можна було побачити різні фотографії з заходів, то зараз вона висвітлює всю правду про війну та допомагає громадянам, які потрапили у складне становище.

Катя Осадча, фото: Знай.ua
Катя Осадча, фото: Знай.ua

Вже більше року минуло з моменту, коли ми всі прокинулися від вибухів, які ні на що не схожі. Того ранку Катя Осадча взяла в руки телефон, і побачила там величезну кількість повідомлень "Почалося".

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Російські пропагандисти закликають розбомбити Київське водосховище: "Просто показати" "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

"Я була тією людиною, яка всіх умовляла не піддаватися паніці, що розводять американці і ніхто в сучасному світі не бомбитиме міста… але помилялася. Ми провели вечір 23 у роботі, знімали сюжети @svitsketv, яким не судилося вийти в ефір. Ми святкували прем'єру кіно @irynakostyuk.mavkamovie і планували вихідні, хто до кого в гості 😣 Останнє мирне фото, я ніколи не забуду цей вечір, коли ми сповнені планів, що з ранку рано вставати поспішали додому. справах…" - сказано у повідомленні під постом.

Влучання ракети в телоевежу Києва, facebook
Влучання ракети в телоевежу Києва, facebook

Вранці 24 лютого вони стояли в черзі на заправку і виявила в кишені сережки зі зйомок. Від цього вечора її відокремлювала вже вічність, хоча минуло лише кілька годин.

Телеведуча вірить, що незабаром ми всі будемо знову планувати вихідні, носити незручні сережки, а також працювати.

"Тепер головні наші супергерої не в кіно, а в реальному житті – наші ЗСУ. Ми стоїмо перед вами на колінах і те, що ви зробили за цей місяць, ми не зможемо описати до кінця днів, дякуємо вам, ви наша гордість".

Нагадаємо, що Катя Осадча зізналася, як виявилася на фронті з 16 жінками: "Нас набагато більше".

Раніше ми повідомляли, що Катя Осадча "заздрить" власній мамі, хоче бути такою ж красивою та молодою.