Дуже популярна українська співачка, справжня зірка соціальних мереж та кумир сотень тисяч підлітків Анна Трінчер, яка днями зізналася, що її чоловік не хоче прибирати за їхнім загальним котиком туалет, продовжує дивувати своїх відданих фанатів та дарувати позитивні емоції.

Цього разу Анна Трінчер зручно вмостилася у себе на кухні і зробила те, чого поки що не можна робити – зірка спробувала Паску і показав, як вона це вміє робити у своїй особливій манері.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Трінчер у мережі Instagram.

Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram

"Зараз у вас потече слинка. Я не знаю, як ви. Але я вже готуюся до Великодня", - пише Анна Трінчер у новій історії.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановлює обмеження на зняття готівки: що радять клієнтам Доведеться вмикати режим тотальної економії: українцям приготували нове підвищення тарифів "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Українців змусять платити за власні заощадження
Показати ще

Також зірка опублікувала кілька історій, в яких віддані шанувальники можуть побачити, як із коханої Анни Трінчер їсть паску з оригінальними прикрасами. Тут є все - від курчати, до різнобарвних яєчок.

Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram

Ще можна побачити, а також почути той факт, що Анна Трінчер нібито записала ASMR (формат відео для YouTube, де блогери роблять ставку на чутливий запис звуку, наприклад, масаж або догляд за декоративними рослинами). Як можна побачити, Анна Трінчер вирішила зробити в такому форматі поїдання Паски.

Нагадаємо, улюблена ж*па Анни Трінчер зробила це на килимку: видовище не для слабкодухих.

Раніше повідомлялося, Jerry Heil не змогла приховати звуки вибухів, молодик навіть не став брехати: "Бомба, ракета".

Також, Анна Трінчер кинула все і стала на шлях Ксени принцеси-воїна: дівчата вже пропонують спати разом.