Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Знаменитість бере участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", так що вирішила не тільки навчиться новому, але і навчити своїх фоловерів. Так, Аніта і її партнер Олександр Прохоров записали на відео коротеньке тренування.

Мы тут с @sasha_prohor поговорили решили! А будем мы вам каждую неделю в зависимости от стиля танца, что нам выпадает проводить коротенькую тренировку 😊😎😁 и красиво и полезно и похудеете и будем раскрывать в себе новое - вместе! 😘 СЕГОДНЯ КОНТЕМП ( в 4-х видео ;) Разучивай связку, включай медленную музыку и танцуй от души в кайф 😌☝🏻 повтори 10 раз прогон ❤️ записывай своё видео того, что вышло , ставь тэг #АнитаСашаdance#моявнутренняябалеринапроснись и получай приз от нас за лучшее исполнение 😘

A post shared by Анита Луценко (@anitasporty) on

"Ми тут з @sasha_prohor поговорили вирішили! А ми будемо вам щотижня в залежності від стилю танцю, що нам випадає проводити коротеньке тренування! і красиво і корисно і схуднете і будемо розкривати в собі нове - разом!
СЬОГОДНІ КОНТЕМП ( в 4-х відео ;) Вчи зв'язку, вмикай повільну музику і танцюй від душі в кайф! повтори 10 разів прогін! записуй своє відео того, що вийшло , став тег #АнитаСашаdance#моявнутренняябалеринапроснись і отримуй приз від нас за краще виконання", - поділилася з шанувальниками Луценко.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко поділилася рецептом корисних лінивих вареників. Також знаменитість показала кілька корисних вправ для тих, хто веде сидячий спосіб життя. З допомогою цих тренувань жир з легкістю піде з боків і живота. А ще тренер показала свою маленьку доньку Мію і зізналася, що насправді нічого толком не встигає, а з малятком їй допомагають чоловік і батьки.