Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Знаменитість бере участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", так що вирішила не тільки навчиться новому, але і навчити своїх фоловерів. Так, Аніта і її партнер Олександр Прохоров записали на відео коротеньке тренування.

"Ми тут з @sasha_prohor поговорили вирішили! А ми будемо вам щотижня в залежності від стилю танцю, що нам випадає проводити коротеньке тренування! і красиво і корисно і схуднете і будемо розкривати в собі нове - разом!
СЬОГОДНІ КОНТЕМП ( в 4-х відео ;) Вчи зв'язку, вмикай повільну музику і танцюй від душі в кайф! повтори 10 разів прогін! записуй своє відео того, що вийшло , став тег #АнитаСашаdance#моявнутренняябалеринапроснись і отримуй приз від нас за краще виконання", - поділилася з шанувальниками Луценко.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко поділилася рецептом корисних лінивих вареників. Також знаменитість показала кілька корисних вправ для тих, хто веде сидячий спосіб життя. З допомогою цих тренувань жир з легкістю піде з боків і живота. А ще тренер показала свою маленьку доньку Мію і зізналася, що насправді нічого толком не встигає, а з малятком їй допомагають чоловік і батьки.