Експерт порадив українцям, як краще зберігати гроші
Керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times, доктор економічних наук Ерік Найман вважає, що хвиля світової кризи, яка провокує дефіцит доларів, дійде до України, тому потрібно берегти кеш (готівкові гроші).
Ситуація у світовій економіці нагадує ту, яка склалася у 1997-1998 роках, розповів експерт.


"... тоді криза почалася в південно-східній Азії, за низьких цін на нафту перекинувся на Росію і звідси прилетіла в Україну, а вже у 2000 році почалася криза в США", - зазначив він.
Співрозмовник підкреслив, що "зараз почали сипатися великі країни: Туреччина, Аргентина, Індія, Бразилія, ПАР, Пакистан".
"Ринок зі страхом спостерігає за ситуацією в Китаї. І все це супроводжується поверненням доларів з країн, що розвиваються, в метрополію США", - додав Найман.


"Саме дефіцит доларів і провокує ця криза також, як це було в 1997-98 роках. Коли ця хвиля кризи прийде в Україну - лише питання часу. На жаль, це збіжиться з політичної турбулентністю через президентські і парламентські вибори (заплановані в 2019 році - ред.), тому зберігайте кеш ", - підкреслив експерт.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше в Україні на ринку нерухомості почався справжній бум.
Низькі ціни на українську нерухомість привернули увагу іноземців, які почали активно купувати квартири. Інвестори, у свою чергу, почали виявляти підвищений інтерес до складських та офісних приміщень, а також торговим центрам. При цьому наголошується, що особливим попитом користується тільки саме ліквідне житло.
Низька вартість житла разом із зростаючою ціною його оренди обіцяє серйозні інвестиційні вигоди.
За словами експертів, поки частка таких покупців, невелика — не більше 3% від загального числа угод. Насамперед, це люди з українським корінням, іноземні бізнесмени або середній менеджмент іноземних компаній. Останні або самі купують житло, або роблять це за рахунок підприємства.
Як повідомляв "Знай.uа" , скільки грошей отримають пільговики.
"Знай.uа" писав, що українці отримають платіжки з "сюрпризом".

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Злата Огнєвіч попід ручку з Григорієм Решетником втекла від фіналістів "Холостячки": "Найжаданіша мить"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Показати ще