Кожного року з України з різних причин їде близько 1 мільйона чоловік. Цілі можуть бути різні: заробітки, ПМЖ, навчання, але факт залишається фактом: країну залишають багато людей і досить регулярно.

Про це в ефірі українського телеканалу заявив глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін.

"У нас дійсно катастрофічна ситуація. Приблизно 1 мільйон українців виїжджають щорічно. Ми вважаємо, що, на жаль, ця негативна тенденція збережеться найближчим часом", - заявив він.

Він додав також, що на сьогоднішній день у Польщі проживає близько 1,4 мільйона наших громадян. Багато українців виїжджає у найближче зарубіжжя, найчастіше на заробітки, і залишаються там жити. Варто відзначити, що тих, хто їде до Європи і Сполучених Штатів, не набагато менше.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Марина Боржемська з'явилася в компанії елегантного чоловіка в окулярах - зовсім не схожий на Узєлкова: "Допомагає..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Не все так добре, як виглядає

Подружжя з Києва, які в пошуках заробітків вирушили до Чехії, розповіли про поневіряння під час спроби працевлаштування. Заробітчани розповіли, що київська компанія-посередник обіцяла їм роботу в Празі, але вони опинилися зовсім в іншому місті. За словами подружжя, умови праці та життя були жахливими.

Що "світить" українцям, які працюють у Польщі

В Польщі на даний момент працює один мільйон українців. При цьому лише 300 тисяч чоловік зареєстровані в пенсійній системі. Уточнюється, що в процес міграції закладена велика проблема. Люди відправляються в Польщу ніби у відрядження, проте отримавши там дозвіл на роботу, в Україні людину звільняють, а там вона не реєструється.

Нагадаємо, в Польщі з початку року змінили правила в'їзду для українських трудових мігрантів.

Як повідомляв "Знай.uа", відомий режисер впевнений: величезні масштаби потоку заробітчан свідчать про майбутнє руйнування не тільки на рівні економіки, але і національних принципів.

"Знай.uа" писав про те, що значний економічний підйом привів до того, що з'явилася сильна нестача кваліфікованих кадрів.