Сьогодні, 13 вересня, в Україні офіційно заборонили вакцину від дифтерії, кашлюку, стовбняка, поліомієліту та гепатиту B.

Про це повідомляється в прес-релізі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Відтепер вакцина "Інфанрікс Гекса" серії "23111117" заборонена для профілактики широкого класу захворювань на території нашої держави, так як цi ліки порушують вимоги українського законодавства.

Основними постачальниками препарату були Бельгія, Франція і Росія.

Препарат належить до особливой групи комбінованих імунобіологічних речовин, які використовуються для профілактики різних інфекцій. До його складу входить дифтерійний очищений і кашлюковий анатоксини, введення яких призводить до формування імунітету, що оберігає від зараження дифтерією і кашлюк.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Нагадаємо, американські дослідники встановили, що людська витривалість обумовлена мутацією, яка виникла приблизно 2-3 мільйони років тому.

Завдяки змінам в генетичному коді, люди змогли переміщатися на довгі дистанції.

Вчені вважають, що мутація вдосконалила роботу скелетних м'язів наших пращурiв і дозволила більш ефективно використовувати кисень. Таким чином, первісні люди стали більш витривалими і менше втомлювалися.

Як повідомляв портал "Знай.иа" американські дослідники винайшли новий препарат, який швидко вбиває вірус грипу без побічних ефектів для організму.

За твердженнями вчених, достатньо однієї дози нового препарату, щоб істотно скоротити тривалість гострого неускладненого грипу у дорослих та дітей старше 12 років.

Також Знай.иа" писав, що дослідницька команда з Університету Кіото тестують нову методику лікування хвороби Паркінсона.

зокрема, японські вчені пересадили піддослідним пацієнтам тканини, вирощені з індукованих стовбурових клітин.

Експеримент, до якого готувалися багато років, стартував 1 серпня. Дослідники підготували 5 млн нервових клітин, що виробляють дофамін. Саме брак цього гормону часто пов'язують з ризиком розвитку хвороби Альцгеймера.