У пошуках кращого життя з України щохвилини їде дві людини. Про це повідомляє сайт ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн відстежує кількість мігрантів.

Так, за даними сайту, з 20 березня 2018-го (моменту запуску порталу) з України виїхало быльше 528 тисяч людей. Велика частина з них — трудові мігранти. Що чекає на них в майбутному?

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) разом з НБу у своєму консенсус-прогнозі поставили в один ряд ризик від трудової міграції із наслідками від розриву співпраці з МВФ.

Та ризикують і самі мігранти. Так, українці, які регулярно виїжджають на заробітки, ризикують у певний момент залишитися біля розбитого корита. Адже за відсутності стажу на пенсію можна не розраховувати.

Нагадаємо, українські громадяни, працюючи в сусідній державі, латають діри у її економіці.

Українські трудові мігранти втрачають і багато інших можливостей - отримувати субсидію, допомогу з безробіття, можливість оформити кредит у банку.

Але й це не найстрашніше. Як пояснюють в Інституті демографії та соціальних досліджень, через роботу за кордоном заробітчани втрачають сім'ї. Адже вони роками не бачаться з рідними, що призводить до того, що шлюб перетворюється у дистанційний, зв'язки слабшають.

Крім того, життя у заможній країні, де українці залишаються низькооплачуваними робітниками, які змушені важко працювати, залишає свій відбиток і на психіці людини. Це також призводить до психологічних проблем, конфліктів у сім'ях.

Популярні новини зараз

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Нагадаємо, за півроку в Україні зникло понад 100 тисяч людей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські громадяни, працюючи в Польщі, поповнюють Фонд соціального страхування цієї країни.

Також "Знай.ua" писав, аферисти розробили нову схему обману для бажаючих працювати за кордоном