У пошуках кращого життя з України щохвилини їде дві людини. Про це повідомляє сайт ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн відстежує кількість мігрантів.

Так, за даними сайту, з 20 березня 2018-го (моменту запуску порталу) з України виїхало быльше 528 тисяч людей. Велика частина з них — трудові мігранти. Що чекає на них в майбутному?

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) разом з НБу у своєму консенсус-прогнозі поставили в один ряд ризик від трудової міграції із наслідками від розриву співпраці з МВФ.

Та ризикують і самі мігранти. Так, українці, які регулярно виїжджають на заробітки, ризикують у певний момент залишитися біля розбитого корита. Адже за відсутності стажу на пенсію можна не розраховувати.

Нагадаємо, українські громадяни, працюючи в сусідній державі, латають діри у її економіці.

Українські трудові мігранти втрачають і багато інших можливостей - отримувати субсидію, допомогу з безробіття, можливість оформити кредит у банку.

Але й це не найстрашніше. Як пояснюють в Інституті демографії та соціальних досліджень, через роботу за кордоном заробітчани втрачають сім'ї. Адже вони роками не бачаться з рідними, що призводить до того, що шлюб перетворюється у дистанційний, зв'язки слабшають.

Крім того, життя у заможній країні, де українці залишаються низькооплачуваними робітниками, які змушені важко працювати, залишає свій відбиток і на психіці людини. Це також призводить до психологічних проблем, конфліктів у сім'ях.

Популярні новини зараз
Централізованого опалення більше не буде: Україні готують гучну реформу Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги Роздають повістки прямо у маршрутці: адвокат пояснив, що робити у такому випадку Допомога для пенсіонерів на зиму: що можна отримати
Показати ще

Нагадаємо, за півроку в Україні зникло понад 100 тисяч людей.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські громадяни, працюючи в Польщі, поповнюють Фонд соціального страхування цієї країни.

Також "Знай.ua" писав, аферисти розробили нову схему обману для бажаючих працювати за кордоном