За рішенням Кабінету міністрів України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року буде покликано майже 18 тисяч осіб. Про це повідомляється на сайті уряду.

Влада планує направити 9010 призовників на строкову службу в Збройні сили України, а 6,5 тисяч – в Національну гвардію, 1550 – на Державну прикордонну службу і 900 – в Державну спеціальну службу транспорту.

Раніше, 10 вересня президент України Петро Порошенко збільшив строки призову в армію. У відповідності з змінами осінній призов триватиме з жовтня по грудень 2018 р., а не з жовтня по листопад.

У період осіннього призову, тобто з жовтня по грудень 2018 році повістку на строкову військову службу отримають 17960 українців.

Популярні новини зараз

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Посеред крижаної російської траси автобус з українцями потрапив в аварію, є загиблі

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Таке рішення у середу, 26 вересня, прийняли в уряді під час засідання.

На заклик уряд вирішив виділити 64, 96 млн гривень в цілому. З них на проведення призову до ЗСУ піде 32, 6 млн, в Нацгвардію - 23,5 млн, в Держприкордонслужбу - 5,6 млн, у транспортну Держспецслужбу - 3,3 млн гривень відповідно. На одного призовника виділено 3617, 13 гривень.

Президент Петро Порошенко збільшив термін призову на строкову військову службу в 2018 році з 2 до 3 місяців. Відповідний указ від 10 вересня оприлюднено на сайті глави держави. Ним вносяться зміни у попередній указ від 15 лютого.

Нагадаємо, Україні змінилися строки призову в армію. В Україні змінилися строки призову в армію.

Як повідомляв "Знай. ua", у Раді затвердили доленосні зміни.

"Знай. ua" писав, що майбутнє України в ЄС і НАТО під питанням. Процес європейської інтеграції суттєво затягнувся.