Стало відомо, що в 2019 році реєстрація на ВНО розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. При цьому додаткового часу для внесення змін в реєстраційні дані, як в минулому році не буде.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає «Хвиля».

«Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні проходитиме з 5 лютого по 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тому змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року», - вказується в повідомленні.

Також у центрі уточнили, що запрошення-перепустки учасники ЗНО зможуть завантажити до 30 квітня.

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Сміливі дівчата поголили обличчя і через пару тижнів показали свою щетину: майже, як у Шуфутинського

Як обрати телевізор?

Показати ще

Також повідомляється, що основна сесія розпочнеться 21 травня тестуванням по математиці і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Здача ЗНО з української мови та літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мови — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, а з географії — 11 червня.

Крім того, до 25 червня на інформаційних сторінках учасників тестування будуть опубліковані результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів. Результати з математики, української мови та літератури, фізики будуть оголошені до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії окремих категорій осіб, які не мали можливості зареєструватися в основний період (зокрема, учасники АТО, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), буде проходити з 3 по 20 травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 30 квітня 2019 року. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Нагадаємо, що ЗНО у наступному році студенти коледжів і профтехучилищ будуть здавати лише з двох предметів.

Як повідомляв портал Знай.uа, Нацполіція виявила більше 800 випадків незаконної зміни балів ЗНО.

Також портал Знай.uа писав, що випускників ПТУ змусять працювати на інвестора.