Провокації з боку Угорщини в бік України загострюються з кожним днем вче більше, і невідомо, чи зупиниться це "махове колесо" неоголошеної війни.

Останній інцидент став тому підтвердженням.

ЗМІ повідомляють, що днями представники угорської громадської організації "Інститут Пала Гуттенберга" розповсюдили листівки провокаційного змісту на восьми мовах про становище національних меншин в Україні, яких нібито настільки залякали, що вони бояться вийти на вулицю.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Текст відповідного змісту розміщений на сторінці відомства Guttenberg Pal Nepfoiskola в Facebook.

Нагадаємо, ситуація в Берегово - це не що інше, як спроба України змінити етнічний склад населення.

Петер Сійярто
Петер Сійярто

І взагалі політика офіційного Києва стосовно угорців на Закарпатті схожа на дії "найстрашніших диктатур" і досягла "моторошного дна".

Про це заявив глава угорського Міністерства закордонних справ Петер Сійярто і додав, що обов'язково поскаржиться представникам Сполучених Штатів і НАТО, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Петер Сійярто
Петер Сійярто

Міністр зазначив, що угорці, які проживають на території України, як і раніше, можуть розраховувати на підтримку Будапешта, а Сійярто в свою чергу звернеться з цим питанням до Державного департаменту США та Генсекретаря НАТО.


Як повідомляв раніше Знай.ua, закарпатські чиновники, яких сайт "Миротворець" вніс до свого списку, почали звільнятись зі своїх посад.

угорський паспорт
угорський паспорт

Як повідомляє місцеве видання Mukachevo.net, написав заяву на звільнення директор Варієвської ЗОШ у Берегівському районі Олександр Марку, оскільки у нього є угорське громадянство. Марку також є депутатом районної ради сьомого скликання. Але наразі невідомо, чи він збирається скласти депутатський мандат.

Вслід за ним заяви на звільнення також написали головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту Берегівської РДА Жанна Цурі та головний спеціаліст відділу економічного розвиту і торгівлі Берегівської РДА Єльвіра Русин.

угорський паспорт
угорський паспорт

Також видання повідомляє, що на минулій сесії Берегівської районної ради стало відомо про складання мандату депутатом райради Каролем Беркі саме через угорське громадянство, хоча у своїй заяві він зазначив особисті причини.


Також Знай.ua писав про те, що Міністерство закордонних справ Угорщини викликало посла України Любов Непоп в зв'язку з "ситуацією навколо угорців в Закарпатській області".