Ситуація в Берегово - це не що інше, як спроба України змінити етнічний склад населення. І взагалі політика офіційного Києва стосовно угорців на Закарпатті схожа на дії "найстрашніших диктатур" і досягла "моторошного дна".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це заявив глава угорського Міністерства закордонних справ Петер Сійярто і додав, що обов'язково поскаржиться представникам Сполучених Штатів і НАТО, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
Міністр зазначив, що угорці, які проживають на території України, як і раніше, можуть розраховувати на підтримку Будапешта, а Сійярто в свою чергу звернеться з цим питанням до Державного департаменту США та Генсекретаря НАТО.
Досить, помститися не вийде
Сполучені Штати Америки закликають Угорщину не блокувати засідання комісії Україна – НАТО. Про це розповіла постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Хатчінсон в спілкуванні з журналістами.
"Сполучені Штати однозначно підтримують комісію НАТО-Україна. Ми закликали і продовжуємо закликати Угорщину не створювати цьому опозицію. Це важливо. Україна є одним з ключових партнерів, союзників, з якими ми працюємо", – заявила Хатчінсон.
Українцям пояснили, чому Угорщина вчепилася у Закарпаття
Конфлікт між Україною та Угорщиною почався ще з 1991 року, коли було ухвалено неправильні закони на користь Угорщини. Про це повідомив експерт програми міжнародної і внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич.
Нагадаємо, що в консульстві Угорщини в Берегові громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Павло Клімкін рішуче налаштований видворити угорського консула з Берегового в Будапешт, якщо буде доведено автентичність відео, яке демонструє , як у консульстві Угорщини українцям видають угорські паспорти, інструктуючи їх при цьому не повідомляти про отримання документів української влади.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Чехії і Польщі думають про українців, і звідки взявся конфлікт.