Канада має намір скасувати візовий режим з Україною, тому є надія, що дуже скоро наші співвітчизники зможуть безперешкодно подорожувати до цієї країни.

Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на інформацію канадського парламенту.

На думку канадських експертів, по одній з федеральних імміграційних програм – Federal Skilled Worker – для потенційних іммігрантів склалася сприятлива ситуація.

Так, кандидат у віці до 35 років з вищою освітою рівня спеціаліста або магістра, зі знанням англійської мови та офіційним стажем роботи від 6 років може за 6-9 місяців вдало пройти процес імміграції, навіть не маючи запрошення канадського роботодавця.

Популярні новини зараз

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

студенти
студенти

Наразі комісія канадського парламенту з питань оборони запропонувала оголосити про свій намір ввести безвізовий режим для громадян України, а також відновити програму молодіжної мобільності, яка була зупинена кілька років тому.

посол Канади в Україні Роман Ващук
посол Канади в Україні Роман Ващук

"Рекомендуємо уряду Канади відновити дію угоди з Україною про мобільність молоді, що дозволить кваліфікованим українцям отримати дозвіл на перебування, а також роботу в Канаді терміном до року", – сказано в повідомленні парламентської комісії Канади.

Українці
Українці

"У Канаді стартувала цікава програма для залучення талановитих бізнесменів – "Старт-ап віза", – повідомляє імміграційний консультант з Монреаля Віталій Синиченко. –

Вона дозволяє одночасно залучити фінансування нового бізнесу від акредитованих Канадою так званих ангел-інвесторів, венчурних фондів або бізнес-інкубаторів, і перемістити команду (до 5 ключових творців бізнесу з їх сім’ями) сюди e статусі Permanent Resident. Таким чином Канада намагається створити свою "Силіконову долину".

Нагадаємо, після отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом, громадяни нашої країни почали більше подорожувати, хоча частіш за все далеко не їдуть. Дані щодо наппулярніших напрямків злили мобільні оператори.

заробітчани
заробітчани

Як писав раніше Знай.ua, у безвізового режиму окрім плюсів знайшлися й суттєві складнощі, про які нас ніхто раніше не попереджав.

аеропорт
аеропорт

Віднедавна наших земляків під час спроби вилетіти до Європи почали активно перевіряти іноземні представники. Приміром, перед посадкою на рейс у напрямку Варшави потрібно "показатися" не тільки українським прикордонникам, а й польським та італійським.


Також Знай.ua писав про те, що найпопулярніший сервіс для оформлення закордонних паспортів припинив роботу.