Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає "нісенітницями" всі розмови щодо скасування безвізового режиму з Україною, однак, водночас, він зазначив, що ЄС залишить за собою таке право у випадку сильного напливу мігрантів.

"Розмови про можливе перенесення цього питання – нісенітниця. Про відтермінування ніхто не каже. Зараз Європейський Союз одночасно обговорює питання безвізового режиму для чотирьох країн. І щодо України ніяких проблем в плані розуміння того, що ми виконали всі наші зобов'язання, немає. Та рішення приймається і Європейською Радою, і Європейським парламентом. У кожного є свої процедури, звичайно. Звісно, є європейські політики, які б хотіли "запакувати" це рішення. Але загальна позиція дуже чітка.", - наголосив Клімкін під час свого інтерв'ю для видання glavcom.ua.

Також міністр відмітив, що міграційна криза може вплинути на процес закриття кордонів ЄС для багатьох країн, через велику кількість мігрантів.

Читати також: Бондаренко пояснив, як Кличко "злив" Крим

" В Брюсселі обговорюється процедура, яка може дозволити Європейській комісії припиняти безвізовий режим в разі дуже суворих порушень цього режиму – наприклад, якщо виникатимуть міграційні кризи. Ось це питання має бути обговорено на наступному засіданні міністрів ЄС, але не глав МЗС, а, відповідно, міністрів внутрішніх справ. Тобто питання в міграційному менеджменті та розумінні того, якими будуть європейські рішення. Це обговорюватиметься. Ну і ключовим – оскільки це рішення є політичним – буде нарада Євросоюзу на найвищому рівні наприкінці червня. Тож, сподіваюсь, всі необхідні рішення щодо безвізового режиму для України будуть прийняті вже влітку.", - повідомив Клімкін.

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Нагадаємо, раніше Клімкін повідомив, що Росія проплатила голосування місцевою радою Венето за визнання Криму російською територією.