Цей день вважався кордоном між теплими і холодними частинами року. А ще саме закінчували святкувати весілля. За повір'ям в цю ніч нечисть може скинути з неба місяць і далі доїть його як корову. Вовки нападають на худобу, тому краще його сьогодні не випускати. А ще не можна нічого робити по дому: кроїти, шити, ткати, працювати з пряжею.

Сьогодні, можна провести ритуал на красу, якщо випав сніг. Потрібно з настанням темряви набрати снігу разом з брудом, покласти частину в миску і залишити на вулиці. А другу потрібно покласти в стакан і принести додому. Далі потрібно поставити церковну свічку, яку купили в будь-який жіночий день, в стакан зі снігом і запалити. Поки свічка горить потрібно 9 разів прочитати:

«У снігу полум'я спалахнуло, вся бридота з мого обличчя кудись поділася. Всі вади пішли, з талою водою витекли, з брудом перемішалися, в вогонь вбралися. Свічку погашу, красу притягну ».

Потім розтоплену воду виливають в миску, яка стояла на вулиці і кажуть: «Тебе повертаю - від недоліків себе позбавляю». Після цього все потрібно перемішати і викинути за ворота, зайти в будинок і вмитися водою з криниці, тричі прочитати «Отче наш» про себе і витерти обличчя білим рушником.

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Показати ще

Люди, які народилися в цей день рішучі й відважні, вони легко домагаються всього, що бажають, а також часто стають начальниками. Серед їхніх недоліків - надмірна гордість і самовпевненість. Такі люди люблять гроші, і вони самі пливуть їм в руки. А їх камінь талісман - смарагд.

Раніше Знай.ua повідомляв, що тепер українці відзначатимуть ще один державне свято.

Нагадуємо, що передбачив Вольф Мессінг Росії на 2019 рік, це гірше катастрофи

Також раніше Знай.ua повідомляв, що в посольстві Ватикану виявили мумію, яка "відпочивала" там 30 років