За даними аналітиків, Україна займає 29-у позицію у світовому рейтингу і 10-ю - серед найбільших армій Європи за показниками військової потужності.

Про це повідомляє Обозреватель.

Так званий індекс сили (PowerIndex) розрахували аналітики Global Firepower, а видання "Business Insider" вибрало зі світового переліку 25 найбільших військ Європи.

Крім того, фахівці оцінили військовий бюджет України в 4,88 млрд доларів, а кількість людської сили у 1,1 млн військовиків.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Також відомо, що технічну могутність української армії оцінили в 2214 танків, 240 військових повітряних суден, з яких 39 - винищувачі, і 25 військових морських суден.

Стосовно лідерів, то перше місце у європейському рейтингу зайняла Росія (2-е місце в світовому рейтингу після США). На другому та третьому місцях - Франція та Великобританія. На четвертому місці - Туреччина. Після цих країн за рейтингом далі йдуть Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Греція. Найнижчою у рейтинговому списку за показниками військової потужності виявилася Бельгія - країна опинилася аж на 25-тій сходинці.

До першої п'ятірки найкращих армій світу потрапили США, Росія, Індія, Китай, а також Франція.

Під час створення рейтингу бралися до уваги такі фактори, як географічне розташування, логістика, природні, промислові та людські ресурси, також різноманіття видів та кількість озброєння, техніки та загальні показники розвитку країн.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив:"Сьогодні дівчина хоче, щоб поруч з нею був мужик, а не просто хтось там в штанях ходив", президент пояснив, чому хлопців будуть засилати в армію.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував студентів на час літніх канікул відправляти в армію.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо про непохитні та найсмертоносніші армії в історії.

Також "Знай.ua" писав, про те, що український зрадник недовго прослужив у армії Путіна.

У п'ятницю, 9 червня, в Сирії загинув колишній боєць Збройних сил України Сергій Вольной, який перейшов на контрактну армію країни-агресора.