У цей день заборонено читати замови, так як вважається, що це великий гріх. А якщо хто порушив прикмету, то померлі можуть забрати його на той світ з собою.

Сьогодні потрібно обов'язково піти на цвинтар і привести могили в порядок. А також потрібно запалити церковну свічку. Їжу на могилі залишати не потрібно, її слід віддати убогим. А їсти і пити алкоголь на кладовищі теж не слід. Зате, коли прийдете додому, потрібно накрити гарний стіл і поставити на нього ті страви, які найбільше подобалися померлим родичам.

Також сьогодні потрібно допомогти знедоленим і сиротам. Вони обділені не тільки грошима, а й щастям, і удачею. Обкрадати сироту - великий гріх.

Раніше на Русі ще й повинні були плакати все дівчата і жінки. При цьому плач починався з голосінь про важкі спогади і різні прикмети, які бачили перед цим. Ввечері треба запалити свічки і попросити допомогу чи пораду у померлого. Плакати не можна тільки на подушці. Інакше сльози перейдуть того, хто буде на ній лежати, а якщо засне, то сни будуть кошмарами.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Показати ще

Існують особливі прикмети для торговців. Їм не можна сьогодні їсти хліб. А ті, хто торгує зерном, не повинен переїжджати з місця на місце, так можна налякати удачу. Погода сьогодні теж має свої прикмети. Якщо осикові листя лягають горілиць, зима буде морозною, навпаки - м'якою.

Раніше Знай.uа повідомляв, що тепер українці відзначатимуть ще одне державне свято.

Нагадуємо, що аура може розповісти всю правду про кожен знак Зодіаку

Також раніше Знай.uа повідомляв, чого чекати в Чорну п'ятницю 23 листопада і чи будуть реальні знижки