Керченський стрілок Владислав Росляков, який влаштував теракт в школі 17 жовтня, називав себе напівпсихопатом і мріяв "всіх перестріляти".

Його одкровення в групі "Світ маніяків і вбивць" в соцмережі опублікувало видання "Московський комсомолець". Послання залишено 25 березня 2018 року.

Текст одкровення майбутнього вбивці наведено без змін:

"Я прокинувся о 5.15, приготував сніданок і протупив 12 годині біля монітора. А по буднях я на парах з 9.30 до 16.30. Потім протуплю залишок дня у компа. Цікаво? Так 362 дні в році.

Навіщо мені це писати? Таких, як я, ще пару мільйонів тільки в цій соціальній мережі. Відповім відразу — у мене емпатія нижче плінтуса. Думаю, що я напівпсихопат.

Мене мало цікавить спілкування з собі подібними. Всі почуття — брехня, обман і х*рня. Їх варто приховувати від самого себе.

А ще, одні придурки навколо, і думка є — їх всіх перестріляти. Але вбивати людей погано. Я висловив лише суб'єктивну думку і не закликаю нікого вбивати".

Популярні новини зараз
Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Грози розбавлять спекотну погоду в Україні, освіживши кілька областей: прогноз синоптикині на 10 серпня
Показати ще

Нагадаємо, російські силовики офіційно прийшли до висновку, що керченський стрілок діяв самостійно і спільників у нього не було.

Наголошується, що росіяни прийшли до такого висновку, перевіривши наявні докази і переглянувши камери спостереження, які розташовані на підході до навчальної установи. Крім того зараз вони перевіряють особу Рослякова і його психічний портрет.

"Зараз детально досліджується особистість Рослякова, його погляди, психологічний стан до і в момент вчинення злочину, складено детальний психологічний портрет", - повідомили в СК РФ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у Керчі спалахнув скандал між окупаційною "владою" Криму й батьками студентів, які постраждали в результаті кривавого теракту.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що багато інформації, яка мотивує вчинки керченської стрілка і висвітлює багато подробиць підготовки до теракту, було виявлено в особистих повідомленнях у соцмережі Владислава Рослякова.