У вівторок, 27 листопада, Президент України Петро Порошенко заявив, що рішення про введення воєнного стану прийнято через загрозу вторгнення армії РФ на неокуповану територію України.

Про це він заявив у інтерв'ю українським телеканалам.

"Я хочу, щоб ніхто не думав, що це забави або іграшки. Україна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з РФ", - наголосив гарант.

Окрім того Порошенко пояснив, що запровадження воєнного стану має превентивний характер і має на меті не допустити ескалації з боку РФ.

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Мета цього воєнного стану - показати, що противник заплатить дуже високу ціну, якщо він вирішить напасти на нас, і що це буде як холодний душ, який зупинить божевільних, які мають плани атакувати Україну. Якщо агресії не буде, вважайте, що мета цих дій досягнута", - додав Президент.

Порошенко наголосив, що розвідувальні дані і супутникові знімки підтверджують, що Росія розмістила в 18 км від кордону з Україною готові до атаки танки.

"Кількість танків на базах, розташованих уздовж нашого кордону, зросла втричі", - наголосив президент.

В Азовському морі кораблі ВМФ РФ розташовані по всій акваторії, спостерігається особлива концентрація в районі Керченської протоки, яку Росія вважає своїми територіальними водами, додав він.

Порошенко розповів, що захоплення кораблів ВМС України та членів екіпажу було частиною заздалегідь підготовленої спецоперації:

"Це були цілеспрямовані дії, з підведенням необхідної для них авіації, засобів радіоелектронної боротьби, десанту, спецназу".

Нагадаємо, Росія може розпочати повномасштабну війну проти України, саме тому в країні необхідно було ввести воєнний стан.

Воєнний стан
Воєнний стан

Про це український президент Петро Порошенко повідомив в інтерв'ю вітчизняним телеканалам.

Раніше Знай.uа писав про те, що у російсьму ФСБ розповіли, яке озброєння знаходилось на затриманих українських катерах.

Також Знай.uа повідомляв, що командир малого бронекатера Військово-морських сил України "Бердянськ" старший лейтенант Роман Мокряк відмовився давати будь-які свідчення співробітникам російської ФСБ і "зізнаватися" на відео у не скоєних їм злочини.