У Києві зняли короткометражний фільм, який розповідає реальну історію життя трансгендерної дівчини Валерії Шендер з Мінська. Автори відео порушили проблему цькування ЛГБТ-дітей у школі та спробували донести до всіх небезпеку ненависті, яка переростає в реальне насильство і реальні злочини.

Фільм знято за ініціативою групи Shuma і громадської кампанії проти гомофобії "Дело Пи_ ".

"Цим кліпом ми хочемо підтримати всіх людей, які зазнали та продовжують зазнавати гоніння за свою інакшість. Історія Лєри надихнула нас почати кампанію #superparents, яка присвячена перш за все батькам ЛГБТ-дітей, а також й іншим вразливим групам, яких ми запрошуємо приєднуватися. Ми хочемо, щоб батьки не соромилися і не відштовхували своїх дітей, а навпаки – вчилися приймати та підтримувати їх. #superparents – це суперсила наших мам і тат: любов, прийняття, підтримка і безпека для своїх дітей", – розповіла Руся Шукюрова, солістка Shuma.

Сценарій до короткометражного фільму створило українське креативне агентство TABASCO, режисер фільму Анна Бурячкова, продакшен The Martini shot.

Популярні новини зараз

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

За словами креативного директора TABASCO Олександра Смирнова, кампанія присвячена супербатькам, які підтримують своїх дітей не зважаючи ні на що.

"Коли маленьких ображають через сексуальну орієнтацію, національність, колір шкіри, великі та сильні мають вставати на захист", – зазначив Смирнов.

Як повідомляють автори кампанії, першими до #superparents приєдналися батьки ЛГБТ-дітей: представниці організації ТЕРГО з України та групи батьків Community Center з Білорусі.

Зазначимо, що "Дело Пи_ "– це громадська кампанія проти гомофобії у Білорусі, яка проводиться у пам'ять про Михайла Піщевського – гея, який помер після жорстокого побиття у Мінську.

Як відомо, булінг у школах та суспільстві є величезною проблемою. Лише в Україні, згідно з дослідженням UNICEF, з цькуванням стикаються 89% школярів. Діти, які перенесли на собі ці знущання, несуть наслідки у дорослому житті та страждають психологічними проблемами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про найвідоміших трансгендерів, які не побоялися змінити все.

Як повідомляв портал Знай.ua, ще одна європейська країна визнала нейтральну стать.

Також Знай.ua писав, відомий трансгендер розповів неймовірну історію третього перевтілення.