Російські чоловіки у віці від 16 до 60 років більше не зможуть в'їхати на територію України.

Про це повідомив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал на нараді з президентом Петром Порошенком.

"На пропускних пунктах проводяться посилені заходи контролю. На сьогодні обмежено в'їзд іноземців, у першу чергу для громадян Російської Федерації. Заборонено пропуск громадянам РФ у віці від 16 до 60 років особам чоловічої статі" Петро Цикигал

Петро Цикигал

Президент України Петро Порошенко підтвердив дану інформацію у своєму Twitter:

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

"Україна ввела обмеження в'їзду громадян РФ чоловічої статі у віці від 16 до 60, щоб РФ не формувала в Україні загони "приватних" армій, які насправді є представниками Збройних сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще в 2014 році"

Нагадаємо, після того, як президент України Петро Порошенко оголосив у країні воєнний стан, а бойовики на Донбасі почали нарощувати свої сили, окупаційне командування вирішило терміново доукомплектувати підрозділу "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР".

Цю інформацію повідомив координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Тимчук розповів, що бойовиків привели в боєготовність. На сході України окупанти проводять комплекс заходів по нарощуванню їх боєздатності.

Портал "Знай.uа" повідомляв, хто з українських депутатів проголосував проти воєнного стану.

Також ми писали про те, що слід знати кожному з нас про військовому становищі.