В Україні змінилась "кримінальна столиця". Сонячну, туристичну Одесу назвали найбільш небезпечним містом.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Глава МВС наголосив, що за останні кілька місяців Одеса перетворилася на кримінальну столицю України.

"Чому Одеса за останні місяці перетворилася на столицю кримінального світу України? Чому сталося так, що професійні рейдери - активісти стали невід'ємним атрибутом ділового і політичного життя Одеси?", - обурився міністр.

Одеса

Популярні новини зараз
Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Так, за даними міністра, лише у перший день після введення в Україні воєнного стану у цьому місті було затримано групу з 17 бойовиків. Банда атакувала одне з будівництв. Крім того, також було зафіксовано факт нападу на політика.

Він розповів, що в Одесі місцева політична, ділова і управлінська еліти вирішили створити власні бригади бойовиків і так званих громадських діячів, при цьому реальні громадські діячі глибоко "забиті", в тому числі і фізично.

"Якщо це стиль управління місцевої міської влади... або недостатня увага адміністрації – це предметна розмова, яка має відбутися між паном Трухановим (Геннадій Труханов міський голова Одеси - УП), Степановим (Максим Степанов голова Одеської ОДА - УП). А якщо у них не вистачить власної волі - я думаю, що ми будемо разом з ними сідати і допомагати їм", - сказав Аваков і додав, що миритися з цим не можливо.

За словами Авакова, навіть у Харкові те деяких інших містах, зокрема там же введено воєнний стан, таких проблем немає.

Наразі розглядається питання щодо ретельної перевірки економічних схем у місті.

"Для цього сюди під'їдуть спеціалісти із інших областей, і з Києва у тому числі, для того, щоб спробувати відсторонитися від потенційних ризиків і домовленостей в місцевих правоохоронних органах. "Дуже нерозумно з боку одеської ділової і політичної еліти присвоювати собі такий сумнівний приз, як "столиця розгулу і кримінального елементу в Україні", - наголосив Аваков.

Нагадаємо, громадянам РФ заборонили в'їзд на територію України. На митниці майже стричі скоротилось бажаючих потрапити до нас.