Міністр соціальної політики України Андрій Рева стурбований тим, що в Україні з 16 мільйонів постійно працюючих громадян, близько 4 мільйонів не вважають за потрібне виплачувати Єдиний соціальний внесок. Крім шкоди для бюджету країни подібну зневагу, за словами Реви, завдає шкоди і самим неплатникам, так як суттєво позначиться на розмірі та сам факт наявності у них пенсій. І, як результат, повз них можуть пройти і нові субсидії, вводяться з 1 січня 2019 року.

Фактично, як зауважив Андрій Рева в ефірі одного з телеканалів, саме виплати роботодавцями Єдиного соціального внеску на даний момент є основним, якщо не єдиним джерелом наповнення Пенсійного фонду країни. Тим більше, що в останні роки, щоб простимулювати ці виплати, в Україні були введені пом'якшення і податкові знижки, які дозволяють спростити процес виплат. Також сама ставка ЄСВ була знижена до 22% (раніше вона становила 38%).

Популярні новини зараз

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще

Високий дефіцит Пенсійного фонду України, на думку Андрія Реви, викликаний тим, що багато підприємців використовують різні незаконні схеми, які дозволяють ухилитися від виплати ЄСВ. Що, в свою чергу, викликає у Міністерстві соціальної політики пропозиції знову про підвищення граничних виплат ЄСВ, щоб збільшити тим самим загальну суму відрахувань у Пенсійний фонд. Однак це, на думку міністра, проблеми з наповненням ПФУ не вирішить, бо “не можна увійти в одну річку двічі”.

Залишилося зрозуміти, вирішать, на думку Андрія Олексійовича, проблему прийдешні штрафи за зарплати “у конвертах”, в самому незабаром загрожують завдати істотного удару по українському бізнесу? І чи є в уряду інші способи вирішення цієї ситуації, крім обіцянок залишити неплатників без пенсії, або українським бізнесменам у найближчому майбутньому знову доведеться “тугіше затягувати пояси”?


Нагадаємо, українцям показали нові умови монетизації субсидій

Як раніше повідомляв "Знай.иа" українцям можуть відключити газ

Також Знай.иа" писав про можливе підвищення тарифів ЖКГ