Національний банк України, який оштрафував ТАСкомбанк на 6 млн гривень за незаконне виведення 3,9 млрд гривень, діяв в межах своїх повноважень.

Про це говорить Яків Смолій, голова НБУ, виданню Vox Ukraine

Яків Смолій

"Ми діємо у межах своїх повноважень. Одна із функцій Національного банку – недопущення операцій з відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом, які можуть бути використані для фінансування тероризму, зброї масового знищення тощо ", - каже Яків.

Популярні новини зараз

Фотограф Обами показав його рідкісні фото з родиною: "У нього є унікальний дар"

У мережі з'явилося цікаве фото путінського дітища в Криму: скандальний міст "не витримує" потоку туристів

Головне за день 22 жовтня: війна Коломойського проти Порошенка, госпіталізація екс-президента та божевільна вимога Путіна

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Показати ще

Як випливає з його слів, якщо відбувається конвертація грошей у великих обсягах – щось подібне завжди сприяє тому, що на підозрілі фінанси звернуть увагу в службі фінансового моніторингу.

"Якщо з’ясовується, що це операції, які створюють ризик для інших вкладників цього банку, Нацбанк має право застосовувати заходи впливу. Заходи впливу є дискретними, вони мають послідовний характер, і ми їх застосовуємо залежно від того, який рівень ризиковості операції було виявлено у банку", - заявляє голова НБУ.

"Тому неправильно говорити про те, що ми завтра в когось відкличемо ліцензію. Все залежить від конкретних операцій, конкретної ситуації, наскільки те, що відбулося або відбувається несе загрозу самому банку або певної групи клієнтів", - говорить Яків.

Нагадаємо, Гроші в офшори і кінці в воду: юрист розповів, як Тігіпко провернув покупку "Кузні на Рибальському"

Бізнесмена Сергія Тігіпка потрібно притягнути до кримінальної відповідальності за несплату податків при купівлі суднобудівного заводу " Кузня на Рибальському ", розташованого в Києві.

Як раніше повідомляв "Знай.uа" В Україні перший тиждень зими "відморозила" долар, і це тільки початок

краинцам доведеться трохи почекати з заначками. З'явилася інформація, що в період з 30 листопада по 7 грудня готівковий долар у столичних обмінниках впав на 40,40 коп. 

Також "Знай.uа" писав про те, що "Квартал 95" розжував пенсіонерам, як відчути "покращення" на слух