У цей день обов'язково потрібно скинути сніг з даху. При цьому робити це потрібно тільки мітлою або віником, а не лопатою, інакше дах продірявиться. У віника, як вірили наші предки, є особливі магічні властивості. Віник не можна ставити поряд з піччю інакше зерно зіпсується. І різними віниками не можна мести в будинку, інакше багатство розійдеться по кутах.

Також є повір'я, що сама зима виходить до людей в ведмежій шкурі. Вона змушує своїм стукотом у вікна і по даху швидше вставати вранці, розтопити піч і зварити кашу. Тому сьогодні потрібно раненько встати, і поїсти якоїсь каші, хоча б вівсянки. Нагодувати домочадців з самого ранку.

Ще в це цей день прийнято забивати цвях в нижню колоду лазні в стіні із західного боку. Тоді баню ніхто не зіпсує. А коли люди будуть митися, то нічим не захворіють і не заразяться.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

На Парамона потрібно піти до друзів і сусідів, зайняти у них щось, наприклад, хліб, гроші або яйця. Кому це вдасться, тому буде весь рік супроводжуватиме удача. Але і вам потрібно бути обережними в грошових справах, особливо в обміні.

Також на Парамона можна карати ворогів і кривдників. Потрібно кип'ятити ножі і говорити заклинання, від них захворіє той, хто вам сильно докучає. Така невелика магія добре виходить у тих, хто середній в сім'ї.

Однак енергетика в цей день вкрай напружена. Вам потрібно захистити себе від поганого впливу так: вранці запалити ароматичну паличку, стати обличчям до південного кута головної кімнати і накреслити цією паличкою в повітрі коло і хрест. Направляючи паличку в центр цього кола, розтягуючи голосні, потрібно вимовити: «Ієшуа». Потім те ж саме зробити в північному, західному і східному кутах.

Раніше Знай.ua повідомляв, що поліція Техасу в США заарештувала 31-річного чоловіка, який розповів дітям, що Санта-Клауса не існує.

Нагадуємо, стало відомо, якою буде погода на Новий Рік. Українців попередили, до чого готуватися

Як повідомляв портал Знай.ua, киянам розповіли, коли офіційно відкриються ялинкові ярмарки і чому не варто купувати новорічні дерева раніше.