У роботі "ПриватБанку" з 12 грудня по 13 грудня зафіксовано масштабний збій. При спробі провести банківську операцію в інтернеті відбувається автоматичне повернення коштів.

Також не вдається зняти гроші в банкоматі "ПриватБанку" та скористатися карткою при оплаті в магазині з терміналом іншого банку.

"На жаль, на даний момент існує технічна складність при здійсненні оплати картками в торгових точках / інтернеті, в зв'язку з виникненням помилок і автоматичним поверненням коштів", - йдеться в повідомленні банку в системі "Приват24".

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Показати ще

У "ПриватБанку" обіцяють вирішити проблему і рекомендують до 18:00 і не проводити операції.

Як відомо, в останнє так звана "технічна зупинка" в роботі установи була зафіксована ще у жовтні поточного року: тоді на 8 годин робили паузу нібито для перенесення даних у клієнтську базу.

При цьому, нещодавно користувачі також масово скаржилися на збої у платіжній системі "Приват 24": не можна було здійснити практично жодної операції, причин таких неполадок керівництво банку не пояснювало.

Дивіться: зупинка в роботі "ПриватБанку" – головні причини "технічної паузи" в установі

Нагадаємо, у одному із торгових центрів Києва було зафіксовано шахрайський інцидент із банкоматом, унаслідок якого дівчину обчистили на кругленьку суму. Як повідомляв "Знай.ua", Національний банк своєю постановою встановив Правила визначення платіжних ознак та обміну банкнот, розмінних і обігових монет національної валюти України. Також "Знай.ua" писав, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відмовився від проведення конкурсу з вибору приймаючого банку для визнаного неплатоспроможним акціонерного товариства "ВТБ Банк".