Ще один захоплений російськими силовиками український моряк Євген Семидоцький під час допиту ФСБ заявив, що він військовополонений.

Про це в суботу, 22 грудня, повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в Facеbook.

Крім того адвокат українських моряків Микола Фомін вже встиг відвідати Семидоцького та підготувати його до допиту представниками ФСБ. Відомо, що спілкування відбулось до моменту допиту.

Також варто відзначити, що за словами адвоката моряк перебуває у хорошому насторі та доволі добре себе почуває.

Популярні новини зараз

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

"У ході допиту на слідчих діях Євген Семідоцкій заявив під протокол, що є військовополоненим", - йдеться в повідомленні.

За даними Полозова, Семидоцкій став 18 моряком, який заявив про себе як про військовополонених слідчому СУ ФСБ.

Разом з тим варто відзначити, що 9 з 24 українських військових моряків, яких захопили російські прикордонники в Керченській протоці, сказали, що є військовими бранцями, розповів адвокат Сергій Бадамшин.

Вже 19 українських моряків визнали себе військовополоненими і зажадали відповідного звернення від російської влади відповідно до Женевської конвенції".

За станом на 21 грудня, три українських моряки знаходяться в госпіталі СІЗО Матроська тиша, 21 моряк - у СІЗО Лефортово.

"До Нового року адвокати повинні потрапити до кожного, зустрітися, обговорити позицію та з'ясувати їх самопочуття, в тому числі побутові умови. Всі моряки в один голос говорять, що вони військовополонені", - додає Сергій.

Крім того варто відзначити, що моряк "Нікополя" Владислав Костишин, захоплений РФ в Керченській протоці 25 листопада, визнав себе військовополоненим.

Вчера я впервые встретился со своим подзащитным Владиславом Костишиным - старшиной 1 статьи с МБАК «Никополь». В этот же...

Geplaatst door Oleg Eliseev op Donderdag 20 december 2018

Адвокат Єлісєєв зазначив, що його перша зустріч з підзахисним, старшиною 1 статті з МБАК "Нікополь", відбулася 19 грудня. В цей же день пройшли слідчі дії за участю Костишина, в ході яких він заявив під протокол, що визнає себе військовополоненим і потребує послуг перекладача з російської на українську мову.

"Владислав почувається добре і тримається молодцем, як і личить справжньому військовослужбовцю. Дуже скромний у своїх бажаннях і потребах. Очі ось тільки втомлені й сумні. Переживає зараз не за себе, а за свою країну і своїх рідних і близьких", - каже адвокат .

Нагадаємо, Путін відповів на головне питання.

Як повідомляв "Знай.ua", Турчинов пригрозив Путіну вдарити ракетами по Керченському мосту.

Також "Знай.ua" писав, що полонений окупантами український моряк не здається.

Українські моряки в "Лефортово": без допуску адвоката й волонтерів | DW Ukrainian