Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що середня зарплата в Україні за підсумками 2019 року трішки збільшиться.

Про це повідомляє "Хвиля".

Зокрема, Гройсман розповів, що уряд вже спрогнозував, що на наступному році середня зарплатня в Україні досягне 10,5 тисяч.

[quote author=""]"Наш макропрогноз розраховує, що в наступному році

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Крім того прем'єр додав, що торішній подібний прогноз уряду стосовно середньої зарплатні повністю виправдав себе. Відомо, що у 2018 році середня зарплата в Україні становила 10 тисяч гривень.

"Як бачите, я в принципі не помилився. Станом на 1 листопада це було 9,2 тис. грн, думаю, що близько 10 тис. грн буде в цьому (2018 м. - Ред.) році", - сказав Гройсман.

Разом з тим варто відзначити, що з 1 січня 2019 зміниться система монетизації субсидій. Таке рішення було прийнято під час засідання Кабміну у четвер, 27 грудня.

"Сьогодні ми повинні зробити ще один важливий крок - перейти від надання житлових субсидій підприємствам до виплати їх безпосередньо громадянам у грошовій формі", - розповів міністр соцполітики Андрій Рева.

Як предполгается, з 1 січня "грошові" субсидії будуть отримувати ті домохазяйства, які вперше звернулися за допомогою. Ті господарства, яким субсидію була надано у 2018 році, будуть продовжувати отримувати її до кінця опалювального сезону.

З травня 2019 субсидії будуть надаватися у грошовій формі всім домогосподарствам, які їх отримували в опалювальний сезон, також почнуть надаватися у грошовій формі пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

"Починаючи з жовтня 2019 грошова форма охопить всіх отримувачів пільг та житлових субсидій. Етапність дозволить відпрацювати механізм на невеликій кількості одержувачів", - зазначив Рева.

Рева також заявив, що буде контролюватися банком те, що кошти витрачено саме на оплату комунальних послуг. Якщо ж сім'я змогла заощадити і зберегти частину коштів, вони можуть витратити їх так, як захочуть. Гроші будуть приходити на банківський рахунок одержувача в Ощадбанку.

"Розмір допомоги і надалі буде залежати тільки від двох чинників: від розміру витрат на житлово-комунальні послуги і від доходів громадян. Змінюється лише алгоритм її виплати", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, дружина головного борця з відмиванням грошей замішана у порочних схемах.

Як повідомляв "Знай.ua", Рева наобіцяв українцям "соціальний рай" у новому році, дивіться цифри.

Також "Знай.ua" писав, на яких посадах можна заробити найбільше.

Пенсії та зарплати. Чи зростуть доходи українців наступного року?