Українцям розповіли, на яких посадах можна заробляти десятки тисяч гривень та що вимагають від працівників роботодавці, які готові платити більше.

Про це пише "businessua.com".

Київський центр зайнятості склав перелік найбільш високооплачуваних і дефіцитних професій в столичному регіоні нинішньої осені. Найбільше підприємці готові платити "головним консультантам" (37 тис. грн.), фінансові та маркетингові директори отримують в середньому близько 20 тисяч гривень.

гроші

Примітно, що монтажник систем кондиціонування і вентиляції запросто може розраховувати на зарплату цілого фіндиректора – таким фахівцям готові віддавати 19 тис. грн. на руки на місяць. А охоронцям у дитячому садку пропонують 17 тис. грн. – рівно стільки ж, скільки і директору дошкільного закладу.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть не дочекатися грошей: ПФУ попередив про затримки "Доставка до ТЦК ще швидше...": експерт відповів, що загрожує школам, лікарням та медичним центрам в Україні Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Ухилянтами можуть стати тисячі чоловіків: кого ТЦК подасть у розшук
Показати ще

На сьогодні в різних галузях не вистачає робочих рук. Так монтажникам, електрикам і слюсарям готові платити до 15 тисяч гривень щомісяця.

При цьому найбільші труднощі роботодавці відчувають при пошуку низькокваліфікованого персоналу. Очолює список дефіцитних професій прибиральник службових приміщень. Не вистачає також бухгалтерів, водіїв, двірників і продавців-консультантів.

Однак для цих робітників роботодавці не готові сильно розщедритися. Платять таким фахівцям м’яко кажучи негусто – в середньому 6,4 тис. грн. на місяць.

Нагадаємо, екперти розповіли, від чого залежить рівень зарплати робітників у Польщі та порівняли оплату праці в Україні та в сусідній державі на аналогічних посадах.

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, українці з середніми доходами до 40% сімейного бюджету змушені витрачати на їжу, ще стільки ж іде на оплату комуналки.

Раніше портал Знай.ua писав, що в Україні може зявитися ще один вид соціальної допомоги для населення. Соціально незахищені категорії людей отримають талони на продукти харчування.

Дивіться: Куди їдуть українці на заробітки та що потрібно знати про роботу за кордоном