Фахівці "Укргідропроекту" розробили план, згідно з яким хочуть прорити канал між Азовським і Чорним морями. І все через морський порт.

Агресія Росії, анексія Криму призвела до того, що морський флот Маріуполя на даний момент знаходиться практично в паралізованому стані. Для того, щоб це виправити, експерти з "Укргідропроекту" розробили план, за яким канал буде проритий в самому вузькому місці в Перекопському перешийку.

Відзначається, що проект цього каналу повністю готовий і на даний момент фахівці працюють над деякими деталями. Цікаво, що треба цим проектом будуть працювати спеціалісти з Угорщини, Німеччини й Туреччини. Згідно з проектом, доведеться прорити всього 20 км. Вся довжина каналу при цьому буде досягати 120 км.

Фахівці відзначають, що вкрай важлива при цьому глибина даного каналу. Вона зобов'язана бути достатньою для того, щоб через нього проходили сучасні суду.

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки "Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Для цього протоку в декількох місцях доведеться поглибити. Після реалізації проекту і того, як Крим стане островом, відновляться повноцінні вантажні та пасажирські перевезення між двома морями. Розробники сміливого проекту сподіваються на нові робочі місця та пожвавлення економіки.

Раніше повідомлялося, що Путін обміняє Курили на Крим. В російській пресі триває активно поширюватися думка про передачу Японії Курильських островів.

Проте українських експертів і політиків досі цікавлять наслідки передбачуваної угоди між Росією і Японією. Адже Токіо є послідовним критиком Кремля і партнером України.

Нагадаємо, розлючений Європа вимагає звільнити українських моряків: Кремль шокував відповіддю. Росія відмовилася виконувати рішення ЄСПЛ.

Як повідомляв Знай. ua, Денисова розповіла, як звільнити українських моряків: єдиний варіант. Путін погодиться лише на обмін.

Знай. ua писав, що кримський маєток дружини Януковича показали в мережі. До Межигір'я не дотягує, але теж непогано.