У минулому році забудовники здали в експлуатацію рекорні 1163 нових житлових будинків, що майже на чверть більше, ніж у 2017-му. Однак повністю розкупили житло менш, ніж у 200.

Найбільше українці хочуть жити у столиці та на околицях. Також популярними містами для життя та за вартістю останнього залишається Львівська та Харківська області, - пише UBR.

У столиці та області забудовники продали 70 новобудов, а це більше 15% представлених об'єктів по Київському регіону.
У Львівській області не залишилося вільних "квадратів" у 19 багатоповерхівках (10% будинків, представлених в регіоні). На Харківщині за рік продалося 15 об'єктів, тобто 30% нових будинків по області. У Сумській, Чернігівській, Тернопільській та Полтавській областях кількість зданих новобудов зросла, але ні в одній повністю розпродати всі квартири так і не вийшло.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Показати ще

Ціна питання

За підрахунами аналітиків, в середньому українці платили за житло у 2018 році на 8%. Найдорожчими квадратні метри залишаються у Київській, Львівській і Чернігівській областях. У столичному регіоні середня ціна квадратного метра підскочила відразу на 46%. У Львівській області на 19%, а в Чернігівській – на 20%.

Дешевше стали квадратні метри в Івано-Франківській (на 12%), Полтавській (на 4%) і Черкаській областях (6%). Регіони, які зберегли стабільну середню вартість і не змінили свою позицію на ринку нерухомості — це Вінницька, Закарпатська та Сумська області.

Нагадаємо, українцям анонсували покупку житла за новими правилами - квартири в лізинг.

Як повідомляв раніше Знай.ua, як зміняться ціни на житло в Україні після президентських виборів.

Також Знай.ua писав, що ці квартири українці купують найбільше.

Дивіться: Що буде з ринком нерухомості в Україні