У відділеннях державної структури "ПриватБанк" зросли тарифи за касові послуги. 

Про швидке і неминуче підвищення вартості послуг розповів керівник "ПриватБанку" по питанях роздрібного бізнесу Олексій Шабан, передає "Бізнес.Медіа".

"Платежі в касі стають зараз практично безглуздими. Так, це дорогі платежі, і якщо клієнт готовий заплатити за те, щоб касир набрала його платіж і прийняла готівку - він може заплатити. А якщо він може сформувати платіж сам (в інтернет-банкінгу), а в касі просто здати готівку, це вже не буде платежем. Це буде просто поповненням рахунку ", - розповів член правління банку Шабан.

У свою чергу, керівник "Приватбанку" Шабан відзначив, що зараз комісія банку коштує нижче ринкової. На скільки збільшиться вартість послуг - поки не відомо.

Популярні новини зараз

Піднімався не тільки настрій: в мережу злили фото найгарячіших дівчат з водохресної ополонки

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Лобода на відпочинку повторила "фінт" Дорофєєвої: "Маленька..."

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Показати ще

"Вважаю, що підвищення тарифів в касі не образить наших клієнтів", - додав Олексій Шабан.

У самій держструктурі переконані, що нові ціни на касове обслуговування повинні підштовхнути людей і бізнес до більш активного використання системи інтернет-банкінгу та мобільного застосування. Ціни на віддалені сервіси пообіцяли не підвищувати. 

Нагадаємо, державний "ПриватБанк" потрапив у гучний скандал із клієнтом з-за боргів по карті які ставить йому банк навіть після перемоги в судах.

Зі слів клієнта банк ввів його в борги за умови відсутності кредитної лінії і за весь час нараховує йому штрафи і пеню. Дані дії ПриватБанк продовжує робити всупереч рішення суду по справі №490/8199/17. 

Крім того, ПриватБанк зробив надважливе оголошення: тримайте смартфони напоготові. Такого від установи ніхто не очікував.

Як повідомляв Знай. ua, ПриватБанк попередив про оновлення системи: українці в паніці просять нічого не робити. Фінансова установа готує неоднозначне оновлення системи.

Знай. ua писав, що велика купюра незабаром зникне. З обороту збираються вилучити популярну банкноту євро.