В 2018 році польська прикордонна служба заборонила в'їзд у свою країну майже 47 тисячам українців, про що повідомила прес-секретар служби Агнешка Голіас, передає Польське радіо.

У цілому перетнути кордон в результаті відмови поляків не вдалося понад 77 тисячам іноземців. Прикордонники Польщі найбільшу кількість відмов видавали на кордоні з Україною (48,8 тисяч), з Росією (1.3 тисяча) і на кордоні з Білоруссю (майже 26 тисяч).

Лідирують у кількості отримання відмов у перетині кордону громадяни України (46,7 тисяч), на другому місці-росіяни (20,2 тисяч) і замикають трійку білоруси (5,5 тисяч).

Представники прикордонної служби розповіли про головні підстави для видачі рішень про відмову у в'їзді: за їх словами, найбільш частим є відсутність дійсної візи або документа перебування, а також відсутність документів, що підтверджують мету в'їзду та відсутність необхідних коштів.

Популярні новини зараз
Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..." Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Крім того, українці найчастіше використовували фальшиві документи для перетину польського кордону. У 2018 році таких порушників серед громадян України було 1138 осіб, серед росіян - 145 осіб, білорусів - 52 осіб.

Крім цього, польські прикордонники перевіряли законність працевлаштування іноземців. І знову наші співвітчизники зайняли лідируючу позицію - норми порушували майже 20 тисяч українців, громадяни Молдови (400 осіб), Білорусі (370 осіб) та Грузії (246 осіб).

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що кримський журналіст розповів, у що перетворився Крим, окупований Росією, всього за п'ять років. За його словами, всюди темрява, бруд і брехливі обіцянки.

Як повідомляв портал "Знай.uа": в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що за період з 2014 по 2018 рік вартість медичних препаратів, як виявилося, знизилася на цілих 40%.

Також "Знай.uа" писав, що північ Криму зіткнулася з великими проблемами, які пов'язані з питною водою. Для того, щоб вирішити їх, окупанти перекидають воду в Тайганське водосховище з сусіднього Білогірського.