Через критичні проблеми з фінансуванням українських лікарів масово відправляють у відпустки за свій рахунок.

Про це пише Рoliteka.

Основна проблема в тому, що лікарі йдуть на поводу у керівництва і добровільно підписують папери на неоплачувану відпочинок. В такому випадку, кажуть юристи, довести фальсифікацію і утиск прав дуже складно.

"Відпустка, незалежно від категорії співробітників або підприємства, на якому вони працюють, може бути надано виключно за домовленістю сторін або за бажанням працівника. Згідно з чинним законодавством, ніхто не може бути відправлений у відпустку примусово", – говорить юрист.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Якщо лікаря, або будь-якого іншого працівника, все ж вирішили примусово відправити у відпустку, то варто поступити так:

Не боятися відмовити роботодавцю, оскільки закон на боці працівника;

Попросити начальство викласти свою вимогу в письмовій формі (більшість керівників після цього припиняють вимагати піти у відпустку);

Підготувати письмове звернення до керівника вищого рівня, органу, відомству з докладним викладом ситуації і проханням дати оцінку і вжити заходів щодо незаконних дій начальства;

Подати письмову заяву в Держпраці (які також перевіряють бюджетні установи) з докладним викладом ситуації про порушення трудових прав і проханням провести перевірку;

З прийняттям нових положень у сфері проведення перевірок, інспекцією праці можуть бути складені акти про порушення, в результаті яких роботодавці зобов’язані виплатити чималі штрафи;

лікарня
лікарня

Заручиться підтримкою профспілки – це теж потужний інструмент впливу, після якого бажання незаконно відправляти співробітників різко відпадає.

Крайній захід – звернення до правоохоронних органів із заявою про злочин (ст. 172 КК України – грубе порушення закону про працю), якщо працівника все ж відправлять у відпустку без його згоди.

"Виключне право примусово відправляти своїх працівників у відпустки за свій рахунок наділені тільки керівники окремих держструктур. Тобто, рішення про надання неоплачуваної відпустки має право приймати керівник органу виконавчої влади або іншого державного органу, при цьому, згода працівника на це не потрібно", – резюмував адвокат.

Нагадаємо, у 2019 медична реформа в діяльності екстреної допомоги продовжиться.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Уляна Супрун у своїй свіжій заяві торкнулася проблеми виклику сімейного лікаря на будинок і розставила крапки над "і".

Також Знай.ua писав про те, що у 2019 році російські окупанти почали реформування медичної галузі на півострові Крим.