В Україні змінили розмір грошової допомоги від держави родинам, у яких народжуються діти.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй особистій сторінці у Facebook.

"Кожна родина, в якій народжується дитина, отримує від Уряду допомогу – 41280 грн. З яких 10 320 грн - одразу, решту - однаковими сумами щомісячно впродовж трьох років", - йдеться в повідомленні.

Для оформлення такої допомоги батьки повинні вибрати няню і укласти з нею офіційний договір. Потім потрібно подати документи в управління соцзахисту для оформлення компенсації. Компенсація буде виплачуватися додатково до щомісячних виплат на дитину, що жінка отримує протягом трьох років. Програма працює тільки за умови офіційного працевлаштування няні.

Популярні новини зараз

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

"Сім’я зможе щомісяця отримувати від держави 1 626 гривень на відшкодування зарплати няні.
Причому неважливо, працює мама чи ні", - наголосив Гройсман.

Прем’єр-міністр вважає, що це дозволить людині мати офіційний страховий стаж і отримувати великі пенсійні виплати. У перспективі допомогою зможуть скористатися 25 тисяч сімей.

"Муніципальна няня" – це урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.

Нагадаємо, у 2019 році соцвиплати на дітей збільшаться, проте деякі з них залишаться на тому ж рівні, що і минулого року.

Як повідомляв раніше Знай.ua, влада посилить покарання за зарплати в конвертах та ухилення від сплати податків. У випадку неофіційного працевлаштування роботодавець взагалі може не здійснювати жодних виплат, мотивуючи це тим, що робота не виконувалася, тому немає за що платити.

Також Знай.ua писав, що Кабінет міністрів затвердив проект закону, який допоможе чітко визначати, хто з українців потребує державної допомоги.