Наступного тижня українців очікує відразу три магнітні бурі.

Цю інформацію повідомляє УНН з посиланням на Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

19 і 21 лютого прогнозують магнітні порушення близькі до магнітної бурі першого рівня G1, а 20 лютого астрономи очікують магнітну бурю першого рівня G1.

Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі 1 класу здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

Єгипет забракував українські COVID-сертифікати: даремно вакцинувалися

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Показати ще

Фахівці розповіли, що найбільші магнітні бурі 2018 було зареєстровано минулої весни, 18-19 березня, 20 квітня і 5-6 травня 2018 року, коли індекс геомагнітної активності досягав значення 6, що відповідає бурі рівня 2 за максимально можливою п'ятибальною шкалою. Всі інші події минулого року, включаючи і магнітну бурю 18 червня, відносяться до мінімального рівня 1. Крім того, 11 вересня на Землі спостерігалася одна з найбільших магнітних бур минулого року.

Нагадаємо, в березні для метеозалежних людей буде кілька важких днів. Фахівці розповіли, наскільки небезпечною буде активність сонця і склали календар магнітних бур на березень 2019 року.

У березні бурі триватимуть кілька днів. У цей час багато людей можуть відчувати занепад сил, страждати через мігрені і раптові зміни настрою. Особливо небезпечні магнітні бурі для людей з хронічними захворюваннями.

Як повідомляв Знай.ua, вчені довели небезпеку сильної прихильності. З'ясувалося, що надмірна любов до своєї другої половинки може призвести до зупинки серця і навіть вбити.

Також Знай. ua писав, що вчені довели небезпеку західного раціону харчування. Викликає сепсис та інші ускладнення.