У цей день є особливі прикмети, завдяки яким можна прожити довге життя без бід. Найголовніше – сьогодні не можна їсти раків і не можна думати про рак як про захворювання, щоб не захворіти цією страшною хворобою. Також не можна після смерті хворого на рак брати собі його натільний хрест, навіть на пам'ять, тому що та ж доля чекає і цю людину. Це повір'я склалося тому що вважається, що взявши чужий хрест, людина бере на себе і «хрест, який потрібно нести людині в своєму житті» тільки чужий.

Люди, які народилися сьогодні, все життя борються за правду і справедливість. Їх камінь талісман – яшма і турмалін.

Також сьогодні моляться Прохору Печерському, щоб швидше прийшла весна і не було сильних морозів. А ще сьогодні прийнято молитися Харлампію Магнезійському. Він береже людей від раптової смерті, коли людина навіть не встигла покаятися. Його просять позбавити від такої долі і допомогти позбавитися від різних бід. Його також вважають і покровителем чиновників.

В цей день вже починають пустувати духи водойм і лісів. Наші предки вірили, що сьогодні є великий шанс заблукати в лісі, впасти або звалитися у воду. Але вважається, що так «жартують» духи тільки з тими, хто в Бога не вірить, а також чіпляється нечисть до тих людей, які віруючі, але при цьому слабкі духом і порушують Божі заповіді. Тому сьогодні категорично не можна ходити в ліс чи до води. А якщо необхідно піти, то потрібно помолитися святому Харлампію.

Якщо сьогодні почати лікувати серйозну і важку хворобу, то скоро вона відступить. Чоловікам сьогодні не можна працювати. Інакше біди не минути. Не можна дарувати коханому годинник і шкарпетки – призводить до розставання. Ця прикмета збереглася до цих пір.

Нагадаємо, до Верховної Ради України подали законопроект, який передбачає поповнення вихідних днів. Не поспішайте радіти, насправді мало що змінилося.

Як повідомляв портал Знай.ua, що в березні для метеозалежних людей буде кілька важких днів. Фахівці розповіли, наскільки небезпечною буде активність сонця і склали календар магнітних бур на березень 2019 року.

В Україні продовжують боротися зі сміттям. Так, в Тернополі вже в примусовому порядку ввели сортування побутових відходів. Вирішили заварити сміттєпроводи в багатоповерхівках, а замість цього облаштувати майданчики для спецконтейнеров.

23 лютого— Прохорів День